Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France wraz z partnerskimi uniwersytetami polskimi i siecią Alliances Françaises w Polsce organizują w dniach 3, 4, 5 i 6 listopada 2015 w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Tarnowie, Gdańsku oraz Gliwicach Dni Campus France w Polsce.

Nauczyciele akademiccy Zakładu Filologii Romańskiej Instytutu Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie serdecznie zapraszają do udziału w obchodach, które odbędą się dnia 6 listopada 2015 r. w godzinach 10.00-13.30 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, budynek C sala 017.

Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu do dnia 4 listopada 2015 r. na adres dr Agaty Kraszewskiej : a_kraszewska@pwsztar.edu.pl

Poniżej plakat Studia we Francji Dni Campus France, a w załączeniu program obchodów.

Campus France Program 6_11_2015

Campus France Programme 6_11_2015