Szkolenie Certyfikujące F&Home RADIO I stopnia

15 kwietnia br. studenci kierunku Elektrotechnika wzięli udział w bezpłatnym szkoleniu z zakresu systemów automatyki budynkowej które przeprowadziła firma F&F Filipowski – Polski producent urządzeń sterujących dla potrzeb automatyki domowej i przemysłowej. Podczas szkolenia nasi studenci zdobyli wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania, obsługi, konfiguracji a także instalacji systemu bezprzewodowego F&F Home RADIO.

Zajęcia praktyczne pozwoliły studentom poznać ofertę produktową jak również samodzielnie wykonać pierwsze projekty automatyki budynkowej.

Na zakończenie uczestnicy otrzymali certyfikat autoryzowanego instalatora systemu F&Home RADIO.

To nie pierwsza tego typu oferta uzupełniająca plan studiów. Studenci Elektrotechniki co roku mają możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach z programowania sterowników PLC i paneli operatorskich realizowanych przez firmę Multiprojekt, mogą uczestniczyć w zajęciach i pokazach przygotowanych przez Tauron Dystrybucja S.A Oddział w Tarnowie (PWSZ ma zawarte umowy z tymi jednostkami) czy też kursach i szkoleniach odbywających się w PWSZ a przeprowadzanych przez naszych Partnerów jak np. Zamel, Sonel czy Igus.

 

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do