Biuro Karier, Projektów i Współpracy zaprasza nauczycieli akademickich na szkolenie z zakresu zastosowania metod statystycznych do opracowania wyników badań, organizowane  w ramach projektu „Perspektywy, Współpraca, Synergia, Zarządzanie w Tarnowie”.

Oferta 40-godzinnego szkoleniowa skierowana jest do wykładowców PWSZ w Tarnowie zatrudnionych na umowę o pracę w wieku 30-60 lat. Kurs realizowany będzie w dwóch blokach:

• podstawowym: 16 godzin (2 dni szkoleniowe) – 9 i 10 marca 2021 r.;
  • zaawansowanym: 24 godziny (3 dni szkoleniowe) – 11, 17 i 18 marca 2021 r.

Rekrutacja odbywa się w terminie 26.02.2021-4.03.2021 r.  O szczegółach projektu można przeczytać w regulaminie. Formularz zgłoszeniowy i wykaz dokumentów, które należy złożyć w ramach rekrutacji, znajduje się tutaj.  Skan zgłoszenia należy wysłać na skrzynkę mailową: perspektywy@pwsztar.edu.pl lub osobiście w Biurze Karier, Projektów i Współpracy PWSZ w Tarnowie (budynek C, pok. 300 e).