Program MikroTik Academy

Miło nam poinformować, iż nasza Uczelnia przeszła pomyślnie weryfikację firmy MikroTik i przystąpiła do programu MikroTik Academy. MikroTik to łotewski producent sprzętu komputerowego do zastosowań sieciowych i bezprzewodowych.

Jako uczestnik programu Mikrotik Academy, Uczelnia może zaoferować studentom szkolenia związane z zarządzaniem siecią przy użyciu MikroTik RouterOS.

Miło nam także poinformować, że nasza Uczelnia jest jedną z dwóch uczelni wyższych w Polsce oferujących możliwość przystąpienia do oficjalnego egzaminu MikroTik MTCNA.

MTCNA to pierwszy, podstawowy certyfikat potwierdzający znajomość budowy sieci komputerowych, adresacji IP, routingu i sieci bezprzewodowych. Szkolenie skierowane jest do techników zajmujących się administracją i utrzymaniem firmowych sieci komputerowych. Dzięki dość obszernej części dotyczącej technologii bezprzewodowych jest wspaniałym wstępem do budowy redundantnych, wysokowydajnych i zaawansowanych sieci bezprzewodowych spotykanych w firmach, hotelach oraz innych miejscach użyteczności publicznej.

Szkolenie będzie trwało 25 godzin w formie praktycznych warsztatów gdzie każdy z uczestników samodzielnie skonfiguruje ponad 50 różnych scenariuszy.

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do