Twoje Dziecko może zostać studentem

Uniwersytet Dziecięcy przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie zaprasza na studia stacjonarne wszystkie chętne i ciekawe świata dzieci.

Do 30 września 2021 r. trwa rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.  Ze względu na duże zainteresowanie młodzi studenci podzieleni zostaną na trzy grupy wiekowe.   Pierwsza grupa „Odkrywcy” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 7 lat, druga grupa  „Poszukiwacze wiedzy” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 8 do 9 lat, natomiast trzecia grupa „Młodzi Naukowcy” skupiać będzie młodych studentów w wieku od 10 do 12 lat.

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet Dzieci?

• zajęcia prowadzone są tu przez naukowców i specjalistów z wybranych dziedzin nauki w sposób prosty i przystępny dla każdego,
  • stawia się tu na praktykę – mali studenci przeprowadzają doświadczenia, naukowe obserwacje i wyciągają z nich wnioski. Samodzielnie tworzą, budują, malują …
  • eksperci uczą dzieci krytycznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów,
  • wykłady i warsztaty organizowane są na uczelniach wyższych, w instytucjach kultury czy biznesu,
  • Twoje dziecko zgłębi różnorodną wiedzę z zakresu nauk ścisłych, humanistycznych, technicznych i artystycznych,
  • dzieci odkrywają swoje pasje i utrwalają potrzebę uczenia się przez całe życie,

Jeśli Twoje dziecko jest ciekawe świata a Ty chcesz, by rozwinęło swoją kreatywność dobrze się przy tym bawiąc, zapisz je na zajęcia.

Program zajęć prowadzonych przez Uniwersytet Dziecięcy PWSZ w Tarnowie znajduje się w zakładce „Oferta” natomiast sposób zapisu w zakładce „Organizacja zajęć i zapisy”.