W puli do wzięcia 12 tys. zł. Masz już biznesplan?

Można już zgłaszać chęć udziału w V edycji konkursu Tarnowski Junior Biznesu. Dla autorów najlepszych biznesplanów przygotowano nagrody finansowe i rzeczowe o łącznej wartości 12 tys. złotych. Jak je zdobyć? Wystarczy skutecznie przekonać komisję konkursową do swojego pomysłu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 22 marca 2019 r. Studenci PWSZ, przygotowywani przez mgr inż. Barbarę Partyńską-Brzegowy, uczelnianą Koordynatorkę ds Przedsiębiorczości Akademickiej, wielokrotnie zdobywali nagrody i wyróżnienia w tym konkursie.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz młodzież i wychowanków innych jednostek oświatowych, a także do studentów szkół wyższych. Jak tłumaczą organizatorzy, celem konkursu jest edukacja przedsiębiorczości oraz kształtowanie postaw pro-biznesowych i innowacyjnych. Biznesplan firmy powinien uwzględniać uwarunkowania i przewagi jakie daje lokalny, tarnowski rynek.

Dla zdobywcy pierwszego miejsca (w każdej kategorii) przygotowano czek na 2 tys. złotych, drugiego – 1,5 tys. złotych i trzeciego – tysiąc złotych. Ponadto za zajęcie czwartego, piątek i szóstego miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe.

Ponieważ Uczelnia może zgłosić maksymalnie dziesięć biznes planów, PWSZ w Tarnowie organizuje etap uczelniany tego konkursu. Do 8 marca należy składać swoje pomysły, wstępne zarysy biznes planu w formie pisemnej (bez prezentacji wideo) w sali A027 do mgr inż. Barbary Partyńskiej-Brzegowy, która koordynuje uczelniany etap konkursu i pomaga w ostatecznym przygotowaniu zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości można również konsultować się z Koordynatorem w każdy piątek w godzinach od 11.30 do 12.30 w tej samej sali.

Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne TUTAJ.

Na podstawie materiałów UMT.

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do