Serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu charytatywnym organizowanym przez studentów pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie we współpracy z Wojewódzkim Szpitalem im. św. Łukasza w Tarnowie. Celem akcji, zaplanowanej na wtorek, 16 kwietnia 2019 r. jest zbiórka środków na dokończenie budowy oraz wyposażenie hospicjum Via Spei. Kiermasz odbędzie się w budynku G PWSZ w Tarnowie, początek ok. godz. 9.

– Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny program, w którym są m.in.: wielkanocny kiermasz domowych wypieków i świątecznych dekoracji, darmowe masaże, loteria oraz aukcja – zapowiadają organizatorzy.

Ok. godz. 10 rozpocznie się loteria fantowa ,,Każdy los wygrywa”. Aby zdobyć atrakcyjne nagrody i wesprzeć Via Spei wystarczy zakupić los o wartości 5 zł. Im więcej losów, tym więcej nagród i tym większe wsparcie dla Hospicjum. W puli czeka aż 200 nagród!

Dla tych, którzy nie chcą „kupować kota w worku” przewidzieliśmy inną możliwość zdobycia nagród. Ok. godz. 12 rozpocznie się bowiem aukcja, podczas której będzie można licytować wybrane przedmioty.

Przez cały czas trwania kiermaszu do dyspozycji gości będą profesjonalni masażyści, którzy w promocyjnej cenie wykonywać będą masaże relaksacyjne.

Cały dochód z kiermaszu, aukcji, loterii oraz masaży przekazany zostanie na budowę hospicjum Via Spei w Tarnowie.