2014.konkurs ang_013Poznaliśmy zwycięzcę Konkursu ze znajomości języka angielskiego dla studentów zorganizowanego przez Studium Języków Obcych! Okazał się nim Marcin Gawlik – student drugiego roku Matematyki.

W Konkursie składającym się z trzech etapów mogli wziąć udział studenci wszystkich kierunków i specjalności, z wyłączeniem studentów filologii angielskiej. Konkurencje konkursowe składały się z różnorodnych zadań sprawdzających znajomość języka angielskiego. Uczestnicy m.in. rozwiązywali quiz oraz tłumaczyli fragmenty publikacji wydanej z okazji 15-lecia Uczelni. Finaliści musieli przedstawić Jury prezentację na temat tarnowskiej PWSZ.

Pierwsze miejsce i nagrodę główną, tj. tablet oraz monografię ufundowane przez PWSZ w Tarnowie, słownik oraz kubek od wydawnictwa Pearson Longman oraz album „Tarnów- Piękne Ślady Wieków” ufundowany przez Urząd Miasta Tarnowa otrzymał Marcin Gawlik – student drugiego roku Matematyki.

Drugie miejsce oraz nagrodę, tj. monografię ufundowaną przez PWSZ w Tarnowie, słownik oraz kubek od wydawnictwa Pearson Longman oraz album „Tarnów- Piękne Ślady Wieków” ufundowany przez Urząd Miasta Tarnowa otrzymała Aneta Słot – studentka drugiego roku Ekonomii.

Trzecie miejsce oraz nagrodę, tj. monografię ufundowaną przez PWSZ w Tarnowie, słownik oraz kubek od wydawnictwa Pearson Longman oraz album „Tarnów- Piękne Ślady Wieków” ufundowany przez Urząd Miasta Tarnowa otrzymał Mateusz Gajda – student drugiego roku Chemii.

Pozostali finaliści – Izabella Nosek i Marek Piesch – studenci pierwszego roku Informatyki – otrzymali nagrody pocieszenia, tj. monografię ufundowaną przez PWSZ w Tarnowie oraz album „Tarnów- Piękne Ślady Wieków” ufundowany przez Urząd Miasta Tarnowa.

Skład Komisji Konkursowej:
– prof. dr hab. Stanisław Komornicki – przewodniczący komisji,