Zapraszamy na wystawę dyplomów zrealizowanych na Wydziale Sztuki Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Wernisaż „Pokazówki” odbędzie się 6 maja 2022 roku o godz. 18:00 w Tarnowskim Centrum Kultury (Rynek 5, Tarnów), wstęp wolny.

Na wystawie zaprezentowane zostaną tegoroczne prace dyplomowe studentów Wydziału Sztuki ANS w Tarnowie, zrealizowane na kierunkach grafika i wzornictwo/dizajn. Zobaczyć będzie można projekty z zakresu grafiki wydawniczej i reklamowej: książki, projekty fontów, plakaty, animacje i projekty identyfikacji wizualnej oraz prace z zakresu projektowania produktu i projektowania mody.

Udział wezmą: Natalia Bielaszka, Paulina Bień, Sara Dunaj, Mira Florek, Natalia Jarmuła, Joanna Kiełtyka, Natalia Kierońska, Dominika Kijowska, Natalia Kmieć, Anna Kruczek, Lidia Milas, Paulina Mróz, Paulina Penar, Kamil Perc, Ewa Romańska, Aleksandra Siwiak, Jadwiga Stach, Dominika Starzyk, Ewelina Szramska, Aneta Szumlańska, Katarzyna Ścieńska, Martyna Świerk, Kamila Wolińska, Kamila Żaba.

Wystawa będzie czynna od 7 do 21 maja 2022 roku, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, a w soboty w godz. 10.00-17.00.

14 maja o godz. 17.00, w ramach Nocy Muzeów, zapraszamy na oprowadzanie po wystawie (prowadzenie dr Katarzyna Górowska). Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.