Okres zawieszenia działalności dydaktycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie został wydłużony do odwołania. Zajęcia nadal będą się odbywać w formie zdalnej, a nowością jest wprowadzenie możliwości organizowania indywidualnych zajęć, dyżurów i konsultacji nauczycieli akademickich ze studentami na terenie uczelni przy zachowaniu obowiązujących procedur związanych z minimalizacją zagrożenia wirusem SARS-CoV2. Pozostałe istotne dla studentów kwestie zostaną uregulowane w oddzielnym zarządzeniu.

Jednocześnie podjęta została decyzja o wprowadzeniu stacjonarnych dyżurów dla studentów i osób spoza uczelni. Będą się one odbywać w każdy wtorek i czwartek w godzinach 9-14. W powyższych godzinach otwarte będą:

1. Rektorat
  19. Sekcja Inwestycji
  20. Archiwum
  21. Sekcja Poligraficzno-Reprograficzna

W kontaktach ze studentami oraz osobami spoza uczelni pracownicy zobowiązani są do używania środków ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki, przyłbice, płyn dezynfekcyjny). Za stały do nich dostęp odpowiada Kanclerz.

Pełna treść zarządzenia dostępna jest TUTAJ.