Zajęcia z Wychowania fizycznego dla studentów I roku Wydziału Humanistycznego – aktualizacja 20.10.2020

Szanowni Państwo, Studenci pierwszego roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej         w Tarnowie.

Od dnia 20.10.2020 r. (tj. wtorek) zajęcia wychowania fizycznego prowadzone będą również w formie zdalnej.

Z przykrością informujemy Państwa, iż zajęcia wychowania fizycznego na poszczególnych kierunkach oraz zajęcia międzywydziałowe (futsal, taniec towarzyski, sporty walki, siatkówka, zajęcia na siłowni, wspinaczka) zgodnie z zarządzeniem JM Rektor PWSZ w Tarnowie będą realizowane w formie zdalnej tj. przez internet (platforma MS TEAMS).

Tak forma zajęć będzie obowiązywała aż do odwołania.

Harmonogram zajęć:
1. Wydział Humanistyczny przydział godzin 2020-2021
1. Zajęcia Międzywydziałowe z nazwiskami oraz terminami

Bieżące ogłoszenia oraz informacje na temat zajęć oraz kontakt z Wykładowcami  dostępne za stronie Katedry Wychowania Fizycznego