Z ogromnym smutkiem informujemy o śmierci Pani mgr inż. Stanisławy Dziewy-Nowak, która pracowała w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie niemal od początku jej istnienia.

Mgr inż. Stanisława Dziewa-Nowak najpierw była zatrudniona w Zakładzie Chemii Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego, a następnie w Dziale Obsługi Laboratoriów Chemicznych. Była również długoletnim pracownikiem Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie-Mościcach.

Podczas wielu lat pracy Pani mgr inż. Stanisława Dziewa-Nowak dała się poznać jako wyjątkowo ciepła i przyjazna osoba.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w kościele bł. Karoliny w Tarnowie w poniedziałek, 16 listopada o godz. 9. Pół godziny wcześniej rozpocznie się modlitwa różańcowa.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.