A | A

• To event minęło.

Sesja Studenckich Kół Naukowych „Interdyscyplinarność badań naukowych jako droga do wielkich odkryć naukowych”

17 maja 2016

Zakład Chemii oraz Studenckie Koło Naukowe „OZON” serdecznie zapraszają wszystkich członków oraz opiekunów Studenckich Kół Naukowych do wzięcia udziału w Sesji Studenckich Kół Naukowych, która odbędzie się w dniu 17 maja 2016 r., w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

Tematem przewodnim spotkania będzie „Interdyscyplinarność badań naukowych jako droga do wielkich odkryć naukowych

W programie organizatorzy przewidują:

• wygłoszenie krótkich referatów z działalności/badań prowadzonych przez Koła Naukowe,
  • debata na temat stworzenia platformy dla wymiany naukowej między młodymi badaczami/Kołami Naukowymi zajmującymi się lub zainteresowanymi zagadnieniami badań interdyscyplinarnych,
  • naukowy speed-dating,

Miejsce konferencji:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
33-100 Tarnów

Ważne daty:

• zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu wraz z tematem wystąpienia: 30 kwietnia 2016 r.
  • nadsyłanie abstraktów: 7 maja 2016 r.

Zakład Chemii
Studenckie Koło Naukowe „Ozon”

PWSZ
Mickiewicza 8